Poster na stranku Prichadzame s jarou

Ak chceme pri vás stáť, musíme zvládnuť naše prvé kroky

Milé maminky,

vítame vás na našej PROmame. Ak vás zaujíma, čo to vlastne PROmama je, máme pre vás odpoveď – sme nová platforma, ktorá má za cieľ pomôcť každej mame, v každej situácii. Prečo? Jednoducho preto, lebo aj mama niekedy pomoc potrebuje. Preto sme sa rozhodli postaviť silnú komunitu, so službami pre každú mamu. Už niekoľko mesiacov intenzívne pracujeme na tom, aby sme vám priniesli služby, ktoré vám zjednodušia každodenný život a pomôžu vám materstvo nielen zvládať, ale si ho aj užívať.

“Máme veľa plánov, ešte viac vylepšení a na to, aby sme ich dokázali realizovať tak, aby boli pre vás naozaj nápomocné, potrebovali by sme pomoc aj my od vás.”

Načo sa môžete tešiť

Prvým krokom, na ktorom pracujeme, je vytváranie webovej knižnice, kde si maminy budú vedieť nájsť všetky dôležité informácie na jednom mieste. Táto knižnica obsahuje články, na ktorých spolupracujeme s odborníkmi z praxe. Pri každej téme sa radíme so psychológmi, pediatrami, logopédmi, pedagógmi, fyzioterapeuti, v skratke skúsenými odborníkmi v otázkach výchovy a starostlivosti o dieťa. V ich článkoch vám budeme prinášať aktuálne odborné informácie k rôznym témam, ktoré súvisia s rodičovstvom a deťmi.

Priestor pre vaše príbehy

Okrem toho tu však nájdete aj príbehy a skúsenosti iných mamičiek.

Práve v tejto knižnici sa teraz nachádzate. Vieme, že na prvý pohľad sa môže zdať, že je pred nami ešte dlhá cesta – sme odhodlaní ju zvládnuť, no potrebujeme aj vašu pomoc. Priznávame, teraz robíme naše prvé krôčiky a potrebujeme aj vaše rady ako byť lepšími.

”My vieme, že samotný odborný článok niekedy nestačí a mama potrebuje vedieť aj informácie z bežného života, aby niektoré situácie dokázala lepšie zvládnuť.”

Buďte aj vy PROmama

Staňte sa súčasťou našej PROmama komunity a dajte nám vedieť, čo sa vám páči, aké témy by ste chceli u nás čítať, alebo tiež, čo by sme mali zlepšiť a zmeniť. Oceníme každú reakciu, pretože pre nás znamená veľa. Vďaka vám bude naša PROmama rásť a vďaka vám, bude naozaj prinášať pomoc mamám na Slovensku.

Zaujíma nás názor každej z vás

Zapojte sa medzi naše blogerky a píšte o svojich skúsenostiach a zážitkoch. Stačí ak nám napíšete správu na facebook-u alebo na info@promama.sk. Zaregistrujte na odoberanie nášho newslettera. Každým týždňom sa bude obsah našej knižnice rozširovať a postupne rásť. Určite sa máte, na čo tešiť.  Všetky novinky nájdete aj na našom facebook-u a sledovať nás môžete aj na instagrame.

Náš cieľ je jasný – byť tu pre všetky mamy. A spravíme pre to maximum. I keď každá mama je jedinečná, materstvo nás všetky spája.

Váš Tím promama.sk

Uncategorized

Matka ako bezpečný prístav. Vzťahová väzba – 1. časť.

Prečo dieťa v období po pol roku reaguje plačom, keď na chvíľu odbehnete?
Nemôžete si od neho odbehnúť, ani na toaletu a pletie sa vám pod nohy, keď sa pokúšate uvariť obed?
Prečo odmieta, aby sa mu venoval ktokoľvek iný ako vy?
Prečo chce dieťa v určitom období byť len s mamou?
Je dobré, keď zmiznem tak, aby ma nevidelo?

Čítať článok »
Share on facebook
Share on email

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *